Antalya Focus Mutfak

Focus yenilikçi kullanışlı ürünleri yaratma konusunda premium Otel, Perakende ve Restoran gruplarının alıcılarına daha fazla dahil olmaları için yaratıcı bir platform sunar. İstisnai tasarım ve üretim yeteneklerini bir araya getiriyoruz ve fikrin başlangıcından ürünün teslimine kadar eksiksiz bir ürün geliştirme çözümü sunuyoruz.


Antalya ve tüm türkiyenin en iyi otel ve restoran gruplarının tercih edilen bir tedarikçisiyiz.
Ana unsurlar


1. 2018 yılında ANTALYADA kurulan
2. Tecrübeli Şirket İçi Tasarım Ekibi: Ağırlama endüstrisi için yüksek kaliteli ürünler yaratmaya odaklanan, Antalya merkezli, tasarım odaklı bir şirketiz. Müşterilerimizle ortaklaşa çalışarak, müşterilerimizin marka değerlerini yaşayan ve soluyan benzersiz ürünler yaratmak için geniş kapsamlı tasarım tecrübemizi, kategori bilgimizi ve pazar bilincimizi kullanırız.
3. Müşteri İşbirliği: Güvenilir müşteri ilişkilerimizden gurur duyuyoruz. Gerçek bir ortaklık ve vizyon ve deneyim işbirliğidir.
4. Global Üretim ve Tedarikçiler: Tüm müşterilerimize yüksek kalitede ürünler sunmamızı sağlamak için özenle seçilmiş üreticilerle uzun vadeli ortaklıklar kuruyoruz ve ürün koleksiyonumuzu tedarik tabanımızla işbirliği içinde sürekli geliştiriyoruz.

5. Global Dağıtım Ağı: Müşterilerimizin hem yerel hem de global olarak en yüksek kalitede destek almalarını sağlamaktadır.